Neden Özel Beyazgül Anaokulu?

Özel Beyazgül Anaokulu 2017 yılından beri Bilecik’in Bözüyük ilçesindesizlere anaokulu hizmeti vermektedir.

Anaokulumuzda her yaş grubuna özel açılan sınıflarımızda, genç, dinamik ve tecrübeli kadromuzdan oluşan iki adet sınıf öğretmeni bulunmaktadır. Her iki öğretmenimiz tarafından ayrı ayrı tutulan günlük takip defterleri ile çocuklarımızla ilgili günlük detaylı bilgilendirmeler, ailelere düzenli olarak gönderilmektedir.

Özel Beyazgül Anaokulu’nun kullandığı online veli bilgilendirme sistemi ile öğrencinizin okul içinde ki etkinlik, deney ve eğitim sırasında çekilmiş fotoğraflarını yalnızca siz velilerimizin görebileceği gizlilikte sizlere sunuyoruz.

Uzman psikologumuzla velilere özel seminerler verilmekte olup çocuklarımızın gelişimleri yakından takip edilmekte ve ailelerle paylaşılmaktadır. Rehberlik servisimiz,  öğrencilerimiz ile çeşitli etkinlikler, testler ve minik sohbetler eşliğinde vakit geçirirken, kendilerini ifade etme yeteneklerini desteklemeyi amaçlar.

Milli Eğitim Bakanlığı mevzuatına uygun olarak hazırlanmış ders müfredatı, her yaş için özel ÇAMLICA ÇOCUK EĞİTİM SETLERİ ile akademik eğitimlerinin kusursuz olarak ilerlemesini, FAZİLET ÇOCUK DEĞERLER EĞİTİMİ SETİ ile dini ve ahlaki eğitimlerin doğru bir şekilde kalplerine nakşedilmesini sağlıyoruz. Ayrıca AKIL VE ZEKA OYUNLARI EĞİTİMLERİ ile öğrencilerimizin,  akıl yürütme,  görsel-uzamsal düşünme, yaratıcılık, strateji geliştirme, planlama, problem çözme, dikkati yoğunlaştırma ve kısa sürekli hafızayı etkin kullanma becerilerinin gelişmesini hedeflemekteyiz. Anaokulumuzda eğitim ve öğretim adına yüksek standartlarda hizmet vermekteyiz.

Özel Beyazgül Anaokulu’nda çocuklarımıza uzman öğretmenlerimizle birlikte güvenilir, sevgi ve saygının hakim olduğu sıcacık bir ortam sunmaktadır. Bizlere emanet ettiğiniz çocuklarımızın en değerli varlıklarımız olduğunu biliyor ve bu bilincin getirdiği sorumlulukla en iyi imkânları sunuyoruz. Özel Beyazgül Anaokulu olarak çocuklarımızı başarılı, sağlıklı, bireysel yaratıcılığı ve özgüveni gelişmiş bireyler yetiştirmek amacıyla hizmetinizdeyiz.

Çocuğunuz neden anaokuluna gitmeli?

  • Okul öncesi eğitim gören çocukların sınavlarda daha başarılı olduğu için;
  • Zeka gelişiminin % 75’inin 0-6 yaş arasında tamamlandığı için;
  • Okul öncesi verilen eğitimin tüm eğitim kademelerini etkilediği için;
  • Ailenin verdiği eğitim önemlidir ama tek başına yeterli olmadığı için;
  • Okul öncesi eğitimden yararlanmış olarak ilköğretime gelen çocuğun daha başarılı oldukları için okul öncesi eğitim önemlidir.
1
Merhaba,
Whatsapp'tan direk bizimle iletişime geçmek için tıklayınız.
Powered by