Kurumsal

Hakkımızda

Modern ve kaliteli bir eğitim anlayışı ve her türlü fiziksel ve teknolojik altyapıya sahip, çocukların en temel özelliği olan merak duygusunu ve hayal dünyalarını en üst düzeyde geliştirecek biçimde hazırlanmış binamızda, yuva sıcaklığı ve ilgisi ile yarınlarımızı eğitiyoruz.

Beyazgül Anaokulu eviniz kadar sıcak, çocuk sağlığı ve psikolojisine uygun antibakteriyel ortamda, gıda mühendisi ve diyetisyenler tarafından hazırlanan beslenme programları ve güler yüzlü personelimiz ile kültürüne ve manevi değerlerine bağlı, ufku açık, yaşayarak öğrenen bir nesil yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Ne Yapıyoruz?

Özel Ders Sistemi

Uzman kadromuz tarafından her yaş gurubuna özel ders sistemi sunuyor, bir sınıfta iki eğitmenle eğitim kalitesini arttırıyoruz.

Hostesli Servis
Kahvaltı, Yemek ve İkindi Kahvaltısı
Sosyal Aktiviteler
Zeka ve Akıl Oyunları

Neden Beyazgül Anaokulu?

Her yaş grubuna özel açılan sınıflarımızda, genç, dinamik ve tecrübeli kadromuzdan oluşan iki adet sınıf öğretmeni bulunmaktadır. Her iki öğretmenimiz tarafından ayrı ayrı tutulan günlük takip defterleri ile çocuklarımızla ilgili günlük detaylı bilgilendirmeler, ailelere düzenli olarak gönderilmektedir. Online veli bilgilendirme sistemi ile öğrencinizin okul içinde ki etkinlik, deney ve eğitim sırasında çekilmiş fotoğraflarını yalnızca siz velilerimizin görebileceği gizlilikte sizlere sunuyoruz.

Uzman psikologumuzla velilere özel seminerler verilmekte olup çocuklarımızın gelişimleri yakından takip edilmekte ve ailelerle paylaşılmaktadır. Rehberlik servisimiz,  öğrencilerimiz ile çeşitli etkinlikler, testler ve minik sohbetler eşliğinde vakit geçirirken, kendilerini ifade etme yeteneklerini desteklemeyi amaçlar.

Milli Eğitim Bakanlığı mevzuatına uygun olarak hazırlanmış ders müfredatı, her yaş için özel ÇAMLICA ÇOCUK EĞİTİM SETLERİ ile akademik eğitimlerinin kusursuz olarak ilerlemesini, FAZİLET ÇOCUK DEĞERLER EĞİTİMİ SETİ ile dini ve ahlaki eğitimlerin doğru bir şekilde kalplerine nakşedilmesini sağlıyoruz.

Ayrıca AKIL VE ZEKA OYUNLARI EĞİTİMLERİ ile öğrencilerimizin,  akıl yürütme,  görsel-uzamsal düşünme, yaratıcılık, strateji geliştirme, planlama, problem çözme, dikkati yoğunlaştırma ve kısa sürekli hafızayı etkin kullanma becerilerinin gelişmesini hedeflemekteyiz. Anaokulumuzda eğitim ve öğretim adına yüksek standartlarda hizmet vermekteyiz.

Anaokulumuz çocuklarımıza uzman öğretmenlerimizle birlikte güvenilir, sevgi ve saygının hakim olduğu sıcacık bir ortam sunmaktadır. Bizlere emanet ettiğiniz çocuklarımızın en değerli varlıklarımız olduğunu biliyor ve bu bilincin getirdiği sorumlulukla en iyi imkânları sunuyoruz. Özel Beyazgül Anaokulu olarak çocuklarımızı başarılı, sağlıklı, bireysel yaratıcılığı ve özgüveni gelişmiş bireyler yetiştirmek amacıyla hizmetinizdeyiz.

Sizde çocuğunuzun çok yönlü bir eğitim almasını istiyorsanız

1
Merhaba,
Whatsapp'tan direk bizimle iletişime geçmek için tıklayınız.
Powered by